Finał Krajowego Wielkiego Konkursu Olimpijskiego

Uczennica nowodworskiego LO Aleksandra Frąckiewicz w Finale Krajowym Wielkiego Konkursu Olimpijskiego zajęła czwarte miejsce. Wielki Finał odbył się w Białymstoku. Patronat nad Konkursem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Sportu i Turystyki. Tematyką Konkursu były osiągnięcia Polaków na letnich Igrzyskach Olimpijskich ze szczególnym uwzględnieniem ostatniej Olimpiady w Rio de Janeiro. 

OLIMPIJSKIE SUKCESY

Kilka tygodni oglądaliśmy występy polskich sportowców na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.Tematyka osiągnięć Polaków na letnich igrzyskach olimpijskich to przewodnia idea cyklicznego Konkursu 120 lat na olimpijskim szlaku-od Aten do Rio. Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Super Kibic-Mistrz Wiedzy, Dżentelmen Sportowych Aren w Dzierżoniowie.

RELACJA Z TURNIEJU PIŁKARSKIEGO COCA COLA CUP 2016

W dniu 4 kwietnia w Pszczółkach reprezentacja gimnazjum sportowego uczestniczyła w turnieju piłkarskim  Coca Cola Cup 2016. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów: Gdańsk, Pszczółki, Trąbki Wielkie, Kmiecin, Pruszcz Gdański  oraz Nowy Dwór Gdański.  Nasz zespół trafił do grupy B.