RELACJA Z TURNIEJU PIŁKARSKIEGO COCA COLA CUP 2016

W dniu 4 kwietnia w Pszczółkach reprezentacja gimnazjum sportowego uczestniczyła w turnieju piłkarskim  Coca Cola Cup 2016. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów: Gdańsk, Pszczółki, Trąbki Wielkie, Kmiecin, Pruszcz Gdański  oraz Nowy Dwór Gdański.  Nasz zespół trafił do grupy B.

 Wyniki prezentują się następująco:
Nowy Dwór Gdański – Pruszcz Gdański 3:3
Nowy Dwór Gdański – Kmiecin 3:0
Pruszcz Gdański – Kmiecin 8:0
Zwycięzcą grupy okazał się zespół Pruszcza Gdańskiego, który wyprzedził nas lepszą różnicą bramek.
Półfinały :
Pruszcz Gdański – Pszczółki 2:1
Nowy Dwór Gdański – Trąbki Wielkie 2:1
Finał:
Nowy Dwór Gdański – Pruszcz Gdański 3:2
Zwycięską bramkę na kilka sekund przed końcem przepięknym uderzeniem zdobył Julian Głowacki. Brawa należą się jednak dla całego zespołu, który swoją dzielną postawą osiągnął wyznaczony cel. Dzięki zwycięstwu Gimnazjum Sportowe awansowało do kolejnego etapu turnieju.
Nasz zespół reprezentowali:
Paweł Rutkowski, Julian Głowacki, Jakub Dąbrowski, Mateusz Niemyjski, Kacper Skwarzec, Tomasz Dobrzyński, Marcin Popielarski, Michał Rumocki, Jakub Janowski, Damian Gałązka.